Erwina Wilusz najszybsza w Pucharze Polski 2020

Na najwyższym stopniu podium Erwina Wilusz (PTG "Sokół" Rymanów)


11 lipca 2020 r. Polanica - Zdrój była gospodarzem tegorocznych zawodów Pucharu Polski w nordic walking. Rywalizacja toczyła się na trzech dystansach: 21 km., 10 km., i 5 km. Na najkrótszym dystansie do walki o zwycięstwo przystąpiło dwoje zawodników reprezentujących barwy  Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół" z Rymanowa. Erwina Wilusz wygrała rywalizację wśród kobiet i zdobyła Puchar Polski 2020 w klasyfikacji generalnej zapewniając sobie po drodze również zwycięstwo w kategorii wiekowej K/30. Natomiast wśród mężczyzn, równiez na dystansie 5 km., rywalizowal Marek Sokołowski, który wygrał kategorię wiekową M/50.

Gratuluijemy naszym zawodnikom osiągniętych wyników i życzymy sukcesów podczas zawodów w ramach Podkarpackiego Pucharu, którego drugi etap odbędzie sie juz w najbliższy weekend.

Dodatkowe informacje

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.