„Podkarpacie” o sukcesie naszych wojskowych

W ostatnim numerze, na łamach regionalnego tygodnika Nowe Podkarpacie, redaktor Bogdan Hućko, zamieścił artykuł poświecony rewelacyjnemu występowi pododdziału z LO w Rymanowie podczas Ogólnopolskiego Przeglądu Musztry Klas Mundurowych w Zakopanem, gdzie nasi uczniowie reprezentowali ZSP w Rymanowie i Polskie Towarzystwo Gimnastyczne „SOKÓŁ”. Udział w ogólnopolskim przeglądzie należy uznać za rewelacyjny, ponieważ nasza młodzież wywalczyła 3. miejsce w kraju, w musztrze paradnej, 2.w piosence marszowej, była też bezkonkurencyjna pod względem wrażeń artystycznych, za które otrzymała główna nagrodę. Na ręce naszej drużyny powędrowało również wyróżnienie niezależnych obserwatorów za najciekawszy i najlepiej wykonany program dowolny.

Dodatkowe informacje

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.