Mistrzostwa Podkarpacia MMA (Mieszane Sztuki Walki) Tyczyn - ALMMA 120

W dniu 5 listopada 2016r w Tyczynie odbyły się zawody ALMMA 120 będącej jednocześnie Mistrzostwami Podkarpacia. W Mieszanych Sztukach Walki Rymanów reprezentowali: Robert Wilczak który startował w kategorii Junior do 77 kg, oraz Bogdan Rajchel, który startował w formule PK do 93 kg. Obydwaj zawodnicy po bardzo emocjonujących walkach zakończyli rywalizację na 3 miejscu w swoich kategoriach wagowych. Były to pierwsze starty zawodników z Rymanowa . Zdobyte doświadczenie i wiedza pozwolą w przyszłości na osiągnięcie jeszcze lepszych wyników. Również współpraca z Klubem MMA Krosno pogłębi wiedzę i umiejętności techniczne naszych zawodników. Jak widać nie takie MMA straszne.   

Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi Mieszanych Sztuk Walki, które dobywają się przy ZSP w Rymanowie ul. Szkolna 2

poniedziałek godz. 17:00

środa godz. 18:00 

Do zobaczenia na macie !!!

 

Dodatkowe informacje

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.